Philips, Strana 2

Webová stránka značky: Philips

Společnost Royal Philips z Nizozemska je diverzifikovaná technologická společnost, jejímž cílem je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplné inovace v oblastech zdravotní péče, spotřebitelského životního stylu a osvětlení. Tato společnost je jedničkou v oblasti péče o osoby se srdečními chorobami, akutní péče a domácí zdravotní péče, energeticky úsporných osvětlovacích řešení a nových osvětlovacích aplikací a rovněž v oblasti pánského holení a stříhání a zubní péče.

Zdroj: www.philips.cz

Řazení produktů

174 položek celkem

Výpis produktů

Philips OneBlade QP230/50 - náhradní hlavice 2 x 3ks
Philips OneBlade QP230/50 - náhradní hlavice 2 x 3ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
1 799 Kč
Měrná cena: 299,83 Kč / 1 ks

3 náhradní břity ve 2 baleních, celkem tedy 6 ks Zastřižení, vytvarování, oholení Hodí se ke každé rukojeti OneBlade Každý má životnost až 4 měsíce*

Kód: QP230/50-2KS
HX9044 33 IMS cs CZ
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, černá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
739 Kč
Měrná cena: 739 Kč / 1 ks

Naše čisticí hlavice pro nejhlubší čištění Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a...

Kód: HX9044/33
HX9044 17 IMS cs CZ
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
790 Kč
Měrná cena: 790 Kč / 1 ks

Naše čisticí hlavice pro nejhlubší čištění Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a...

Kód: HX9044/17
dc4933238e084b219019b20c009bfc47
Novinka
7 990 Kč

Sledujte pro svůj klid i to, co oči nevidí. Seznamte se s chytrou video chůvičkou Philips Avent Premium. Díky SenseIQ vidíte stav spánku svého dítěte a jeho dechovou frekvenci....

Kód: SCD974/26
philips HX9813 all
Novinka + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 11 990 Kč

Zažijte čištění na nové úrovni   Vyzkoušejte Sonicare nové generace s elektrickým zubním kartáčkem DiamondClean 9900 Prestige a funkcí adaptivní intenzity...

Kód: HX9813/91
4cec92501b1345059191b369009db6f4
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 199 Kč

Ahoj, hebkosti – všestranná a jemná péče o tělo.   Náš nejúčinnější epilátor, vaše nejhladší pokožka. Představujeme první epilátor na světě...

Kód: BRE728/00
philips xp9204 33
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
6 490 Kč
Měrná cena: 6 490 Kč / 1 ks

Hladké oholení bez podráždění, které vydrží celý den Philips i9000 Prestige Ultra je náš nejinovativnější holicí strojek se systémem Lift & Cut s trojitým...

Kód: XP9204/33
71bDtczt1pL. AC SL1500
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA
od 1 799 Kč
Měrná cena: od 899,50 Kč / 1 ks

2 kusy bílých kartáčků v balení, 2 pouzdra, 2 nabíječky   Základní péče pro zdravé zuby a dásně Přechod na elektrické čištění zubů je se základní řadou Philips...

Kód: HX4072/41
51nzEAlYzbL. AC SL1000
439 Kč

Ideální pro skladování potravin doma i na cestách Úložné pohárky na potraviny Philips Avent jsou univerzální, snadno se používají a mohou růst s vaším dítětem. Pohárky...

Kód: SCF618/10
hx6010 32
Akce
Philips Sonicare ProResults, 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
849 Kč
Měrná cena: 84,90 Kč / 1 ks

Až 2× více odstraněného plaku oproti manuálnímu kartáčku dosáhnete díky anatomickému zastřižení štětinek, které snadno vyčistí i ty nejobtížněji čistitelné prostory v ústní...

Kód: HX6010/32
product 7706076
2 999 Kč

Hladká pokožka po celém těle.Luxusní sada Philips Beauty Set Series 9000 nabízí kompletní péči pro hladkou pokožku od hlavy až k patě. Mezi šesti nástroji najdete...

Kód: BRE770/92
c7dea41b494a4c82b294b2ed00d65e30
Tip
1 649 Kč

Jeden nástroj, dokonalá přesnost Náš zastřihovač „vše v jednom“ vám nabízí všestrannost a přesnost, kterou potřebujete, díky 17 kvalitním nástrojům navrženým pro...

Kód: MG7961/15
71G+ZngqRXL. AC SL1500
769 Kč
Měrná cena: 96,13 Kč / 1 ks

Až 2× více odstraněného plaku oproti manuálnímu kartáčku dosáhnete díky anatomickému zastřižení štětinek, které snadno vyčistí i ty nejobtížněji čistitelné prostory v ústní...

Kód: HX6018/87
sonicare 7100 white blue
ZDARMAZDARMA
od 3 790 Kč

Bělejší zuby za pouhý týden Čtyři režimy, tři nastavení intenzity Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Šetrná sonická technologie...

Kód: HX7420/01
2eed692db05f45a7a261b1370127ef9e
Akce + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 4 899 Kč

Bělejší zuby za pouhý týden Čtyři režimy, tři nastavení intenzity Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Šetrná sonická technologie...

Kód: HX7429/01
NT01
529 Kč

Dokonalé pohodlí bez tahání Zastřihovač nosních chloupků řady 5000 jemně zastřihuje chloupky v nose, uších, na obočí. Nová technologie PrecisionTrim a systém...

Kód: NT5650/16
1f5c592ae18b453c9667ac550129c547
Philips Avent SCF281/02 parní sterilizátor do mikrovlnné trouby
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
599 Kč

Rychlý parní sterilizátor do mikrovlnné trouby Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby Philips Avent je skvělou volbou pro rychlou, efektivní sterilizaci doma i na cestách....

Kód: SCF281/02
e7b7dd56d5b34abdad2eaf8600b89536
4 499 Kč

Kompletní odsávačka pro odsávání z jednoho prsu Vstupte do nové éry odsávání s elektrickou odsávačkou mateřského mléka Philips Avent. Dokonalá rovnováha sání...

Kód: SCD340/31
ade684d1c4bf4b75b24cacaa004e756c
199 Kč

Podporuje přirozený rytmus pití dítěte Savička Natural Response uvolňuje mléko pouze tehdy, když dítě aktivně pije. Dítě tak může pít, polykat a dýchat přirozeným rytmem,...

Kód: SCY900/01
61AILPHRgeL. AC SL1500
999 Kč

Vychutnejte si hygienické holení každý den Při použití stanice Quick Clean Pod po každém holení bude váš holicí strojek jako nový a efektivně se tak odstraní oholené vousy....

Kód: AC52/01
66e0410950b14b3b8e6bae7c00506580
999 Kč

Zastřihovač typu „vše v jednom“ Vyzkoušejte si nový vzhled v jakýkoli den v týdnu. Využijte k tomu tento odolný zastřihovač typu „vše v jednom“. 9 kvalitních nástavců vám...

Kód: MG3740/15
a3 600 600
Philips Sonicare Premium All-in-One, černá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
949 Kč
Měrná cena: 237,25 Kč / 1 ks

Jedna hlava kartáčku pro kompletní péči Kartáčková hlavice A3 Premium „vše v jednom“ je jediná, kterou k dosažení čistších, bělejších zubů*** a zdravějších dásní potřebujete....

Kód: HX9094/88
hx909410
Philips Sonicare Premium All-in-One, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
949 Kč
Měrná cena: 237,25 Kč / 1 ks

Jedna hlava kartáčku pro kompletní péči Kartáčková hlavice A3 Premium „vše v jednom“ je jediná, kterou potřebujete k dosažení čistších, bělejších zubů*** a zdravějších dásní....

Kód: HX9094/87
34c9b79c89b14dcf8531ae77011cfeeb
Philips Hairclipper series 5000 HC5612/15
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
1 099 Kč
Měrná cena: 1 099 Kč / 1 ks

Rychlý a rovnoměrný střih Získejte rovnoměrné ostříhání díky technologii DualCut a Trim-n-Flow Pro. Nový design hřebene brání zachytávání vlasů jakékoli délky do hřebenu, takže...

Kód: HC5612/15
Philips StyleCare Prestige Series 7000  automatická kulma
Philips StyleCare Prestige Series 7000 automatická kulma
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
od 2 449 Kč

Tvorba vysněných loken Automatická kulma Philips StyleCare Prestige bez námahy automaticky vytváří lokny vašich snů díky inovativnímu chytrému systému pro tvorbu loken. Tvorba...

+ další
Kód: BHB876/00
product 6953871
490 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 1 ks

Až 2× více odstraněného plaku oproti manuálnímu kartáčku dosáhnete díky anatomickému zastřižení štětinek, které snadno vyčistí i ty nejobtížněji čistitelné prostory v ústní...

Kód: HX6014/87
Philips Sonicare DiamondClean 9000 + Flosser 3000  + dárek dle volby
Akce Tip + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare DiamondClean 9000 + Flosser 3000 + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
od 4 599 Kč

Bělejší a zdravější zuby na celý život Kartáček DiamondClean nové generace je ztělesněním dokonalého vyčištění. Přináší zdravější ústa díky dokonalému čištění...

Kód: HX3886/41
qp6552 30
Philips OneBlade Pro tvář a tělo - zastřihovač vousů a vlasů QP6552
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
1 590 Kč

Zastřihuje, tvaruje a holí jakkoliv dlouhé vousy Philips OneBlade Pro na tvář a tělo zastřihuje, tvaruje a holí vousy všech délek. K dispozici máte břit pro obličej...

Kód: QP6552/30
Philips OneBlade QP240/50 - náhradní hlavice
Philips OneBlade QP240/50 - náhradní hlavice
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
899 Kč

4 náhradní břity Zastřižení, vytvarování, oholení Hodí se ke každé rukojeti OneBlade Každý má životnost až 4 měsíce*

Kód: QP240/50
d6eec07360a64ea380d4ae7900942aa0
Philips Series 3000 SH30/50 - holicí hlavy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
499 Kč

Udržujte svůj holicí strojek jako nový Během dvou let váš holicí strojek zastřihne 9 milionů chloupků na tváři. Vyměňte hlavy holicího strojku a získejte zpět 100% výkon....

Kód: SH30/50
c47a3e43de3648db8b15adbb0105142e
Philips Sonicare Prestige, bílá, 2ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
599 Kč
Měrná cena: 299,50 Kč / 1 ks

Jedna kartáčková hlavice pro čistší zuby a zdravější dásně Kartáčková hlavice A3 Sonicare Prestige je jediná, kterou potřebujete k dosažení čistších zubů*** a zdravějších...

Kód: HX9092/87
090af50b7a5a4ce2957badba010f96d6
Philips Sonicare 3100 Series
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
od 939 Kč
Měrná cena: od 939 Kč / 1 ks

Skvělý do začátku Sonická technologie v kombinaci s naší technikou čištění zubů šetrně odstraňuje zubní plak až 3x lépe* než manuální zubní kartáček.  

Kód: HX3673/13
HX6064 10 IMS cs CZ
Philips Sonicare W2 Optimal White, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
629 Kč
Měrná cena: 157,25 Kč / 1 ks

Náhradní hlavice Optimal White jsou vylepšené hlavice Diamond Clean a odstraní ještě více pigmentu,ještě  více skvrn. Sonický zubní kartáček vyvine až 31 000 čistících pohybů za...

Kód: HX6064/87
566c0bfc2c044e879ac2afe300bdab0b
Akce
ZDARMAZDARMA
7 999 Kč

Vám přímo na míru díky technologii SenseIQ Dopřejte si rychlou a přizpůsobenou péči o tělo s naší řadou Lumea IPL 8000. Technologie SenseIQ s chytrými...

Kód: BRI947/00
a889caeb69ca40458f84b3da0035d9d2
Novinka + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 10 699 Kč

Zažijte čištění na nové úrovni Vyzkoušejte Sonicare nové generace s elektrickým zubním kartáčkem DiamondClean 9000, který poskytuje personalizované pokyny v reálném...

Kód: HX9213/84
76e5f3415c564efe9b8ab3d400906497
Novinka + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 8 199 Kč

Zažijte čištění na nové úrovni   Vyzkoušejte Sonicare nové generace s elektrickým zubním kartáčkem DiamondClean 8500, který poskytuje personalizované pokyny...

Kód: HX8513/11

Ovládací prvky výpisu

174 položek celkem