Řazení produktů

63 položek celkem

Výpis produktů

philips sonicare for kids colors
Tip
Philips Sonicare For Kids Sonický elektrický zubní kartáček dětský
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
od 949 Kč

Interaktivní sonická technologie. Více zábavy, lepší čištění! Udržte zájem dětí během čištění zubů. Technologie Bluetooth® propojuje sonický kartáček Philips Sonicare For Kids...

Kód: HX6352/11
Philips Sonicare DiamondClean 9000 DUO  sonický zubní kartáček s aplikací + dárek dle volby
Tip + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare DiamondClean 9000 DUO sonický zubní kartáček s aplikací + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
5 249 Kč
Měrná cena: 2 624,50 Kč / 1 ks

Sada 2 kartáčků.- barevnou kombinaci zvolte kliknutím na přislušné kolečko Balení obsahuje:2x Philips Sonicare DiamondClean 90002x Philips Sonicare Premium Plaque Defence...

Kód: HX9914/57
sonicare sensitive hx6058 87 250212
od 929 Kč
Měrná cena: od 116,13 Kč / 1 ks

Jemné, ale účinné čištění Hlavice kartáčku S2 Sensitive je speciálně určena pro citlivé zuby a dásně. Ultratenké štětiny zajišťují účinné, přitom však šetrné, čištění....

Kód: HX6058/87
hx6068 new white black
Tip
Philips Sonicare W2 Optimal White, 8ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
899 Kč
Měrná cena: 112,38 Kč / 1 ks

Náhradní hlavice Optimal White jsou vylepšené hlavice Diamond Clean a odstraní ještě více pigmentu,ještě  více skvrn. Sonický zubní kartáček vyvine až 31 000 čistících pohybů za...

Kód: HX6068/87
2702100cc1184fe3af31afc500c6ed03
od 529 Kč

Náhradní nabíječka pro kartáčky Philips Sonicare a další přístroje.

Kód: CRP241/01
sonicare 3100 duo
Tip + Dárek zdarma
Philips Sonicare 3100 Series DUO + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
od 1 499 Kč
Měrná cena: od 749,50 Kč / 1 ks

Skvělý do začátku Sonická technologie v kombinaci s naší technikou čištění zubů šetrně odstraňuje zubní plak až 3x lépe* než manuální zubní kartáček.

Kód: HX3675/13
HX9054 17 RTP cs CZ 001
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
999 Kč
Měrná cena: 249,75 Kč / 1 ks

Zdravější dásně pro zdravější úsměv Zdravé zuby začínají u zdravých dásní. Starejte se o ně s naší kartáčkovou hlavicí G3 Premium Gum Care. Jemné a flexibilní okraje, které...

Kód: HX9054/87
HX9044 33 IMS cs CZ
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, černá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
739 Kč
Měrná cena: 739 Kč / 1 ks

Naše čisticí hlavice pro nejhlubší čištění Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a...

Kód: HX9044/33
c5b6132d5a984dfca8b1ac5c015c4fd2
Philips Sonicare For Kids, 4ks, kompaktní velikost hlavice sonického kartáčku
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
489 Kč
Měrná cena: 122,25 Kč / 1 ks

Dokonalé čištění během několika vteřin.* Kartáčková hlavice Philips Sonicare For Kids je ideální pro malá ústa s rostoucími zuby. Lze použít výhradně s elektrickými zubními...

Kód: HX6034/90
1d62f26f7d3f4b72938eac6001493368
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare DiamondClean 9000 + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
od 3 399 Kč
Měrná cena: od 3 399 Kč / 1 ks

Bělejší a zdravější zuby na celý život Kartáček DiamondClean nové generace je ztělesněním dokonalého vyčištění. Přináší zdravější ústa díky dokonalému čištění a bělení zubů a...

Kód: HX9911/09
71HCYbVI7NL. AC SL1500
Novinka Tip
849 Kč
Měrná cena: 106,13 Kč / 1 ks

Hlavice kartáčku pro každodenní čištění Zaměřte se s touto hlavicí kartáčku Intercare pro kartáčky Philips Sonicare na skrytý plak, zachycený mezi zuby.

+ další
Kód: HX9008/87
MAM 6601538 SHOP IMAGE 1.8.png
129 Kč

Meridol plastová škrabka s tvarovanými lamelami odstraní šetrně povlak z povrchu jazyka. Bakterie, které způsobují zápach z úst, se nenacházejí jen v mezizubních prostorech, ale...

Kód: ME60_BLUE
6b72f91a45674f6392fcac5d000b0993
699 Kč

Pro nabíjení zubního kartáčku Zubní kartáček Sonicare DiamondClean poskytuje to nejlepší v čištění zubů a přináší zářivé výsledky. V kombinaci se stojanem nebo skleničkou vám...

Kód: CRP245
12287f6e13c34860816eadb900fc53b1
899 Kč

Stylové nabíjení kartáčku Sonicare DiamondClean Tato nabíjecí sklenička funguje v kombinaci s nabíjecí základnou a slouží k nabití elektrického kartáčku...

+ další
Kód: CP1722/01
hx9992
Tip + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 5 349 Kč

Mimořádná péče s technologií SenseIQ Sonicare Prestige s technologií SenseIQ je náš nejchytřejší elektrický zubní kartáček. Díky personalizovaným funkcím vás vždy dostane....

Kód: HX9992/11
090af50b7a5a4ce2957badba010f96d6
Philips Sonicare 3100 Series
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
od 919 Kč
Měrná cena: od 919 Kč / 1 ks

Skvělý do začátku Sonická technologie v kombinaci s naší technikou čištění zubů šetrně odstraňuje zubní plak až 3x lépe* než manuální zubní kartáček.  

Kód: HX3673/13
philips HX9813 all
Akce Novinka + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 9 990 Kč

Zažijte čištění na nové úrovni   Vyzkoušejte Sonicare nové generace s elektrickým zubním kartáčkem DiamondClean 9900 Prestige a funkcí adaptivní intenzity...

Kód: HX9815/92
71bDtczt1pL. AC SL1500
Novinka
ZDARMAZDARMA
od 1 799 Kč
Měrná cena: od 899,50 Kč / 1 ks

2 kusy bílých kartáčků v balení, 2 pouzdra, 2 nabíječky   Základní péče pro zdravé zuby a dásně Přechod na elektrické čištění zubů je se základní řadou Philips...

Kód: HX4072/41
hx6010 32
Akce
849 Kč
Měrná cena: 84,90 Kč / 1 ks

Až 2× více odstraněného plaku oproti manuálnímu kartáčku dosáhnete díky anatomickému zastřižení štětinek, které snadno vyčistí i ty nejobtížněji čistitelné prostory v ústní...

Kód: HX6010/32
71G+ZngqRXL. AC SL1500
769 Kč
Měrná cena: 96,13 Kč / 1 ks

Až 2× více odstraněného plaku oproti manuálnímu kartáčku dosáhnete díky anatomickému zastřižení štětinek, které snadno vyčistí i ty nejobtížněji čistitelné prostory v ústní...

Kód: HX6018/87
sonicare 7100 white blue
ZDARMAZDARMA
od 3 790 Kč

Bělejší zuby za pouhý týden Čtyři režimy, tři nastavení intenzity Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Šetrná sonická technologie...

Kód: HX7420/01
2eed692db05f45a7a261b1370127ef9e
Akce + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 4 899 Kč

Bělejší zuby za pouhý týden Čtyři režimy, tři nastavení intenzity Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Šetrná sonická technologie...

Kód: HX7429/03
a3 600 600
Philips Sonicare Premium All-in-One, černá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
949 Kč
Měrná cena: 237,25 Kč / 1 ks

Jedna hlava kartáčku pro kompletní péči Kartáčková hlavice A3 Premium „vše v jednom“ je jediná, kterou k dosažení čistších, bělejších zubů*** a zdravějších dásní potřebujete....

Kód: HX9094/88
hx909410
Philips Sonicare Premium All-in-One, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
949 Kč
Měrná cena: 237,25 Kč / 1 ks

Jedna hlava kartáčku pro kompletní péči Kartáčková hlavice A3 Premium „vše v jednom“ je jediná, kterou potřebujete k dosažení čistších, bělejších zubů*** a zdravějších dásní....

Kód: HX9094/87
product 6953871
490 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 1 ks

Až 2× více odstraněného plaku oproti manuálnímu kartáčku dosáhnete díky anatomickému zastřižení štětinek, které snadno vyčistí i ty nejobtížněji čistitelné prostory v ústní...

Kód: HX6014/87
Philips Sonicare DiamondClean 9000 + Flosser 3000  + dárek dle volby
Tip + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare DiamondClean 9000 + Flosser 3000 + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
od 5 099 Kč

Bělejší a zdravější zuby na celý život Kartáček DiamondClean nové generace je ztělesněním dokonalého vyčištění. Přináší zdravější ústa díky dokonalému čištění...

Kód: HX3886/41
c47a3e43de3648db8b15adbb0105142e
Philips Sonicare Prestige, bílá, 2ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
599 Kč
Měrná cena: 299,50 Kč / 1 ks

Jedna kartáčková hlavice pro čistší zuby a zdravější dásně Kartáčková hlavice A3 Sonicare Prestige je jediná, kterou potřebujete k dosažení čistších zubů*** a zdravějších...

Kód: HX9092/87
HX9044 17 IMS cs CZ
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
790 Kč
Měrná cena: 790 Kč / 1 ks

Naše čisticí hlavice pro nejhlubší čištění Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a...

Kód: HX9044/17
HX6064 10 IMS cs CZ
Philips Sonicare W2 Optimal White, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
629 Kč
Měrná cena: 157,25 Kč / 1 ks

Náhradní hlavice Optimal White jsou vylepšené hlavice Diamond Clean a odstraní ještě více pigmentu,ještě  více skvrn. Sonický zubní kartáček vyvine až 31 000 čistících pohybů za...

Kód: HX6064/87
a889caeb69ca40458f84b3da0035d9d2
Akce Novinka + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 8 999 Kč

Zažijte čištění na nové úrovni Vyzkoušejte Sonicare nové generace s elektrickým zubním kartáčkem DiamondClean 9000, který poskytuje personalizované pokyny v reálném...

Kód: HX9213/84
76e5f3415c564efe9b8ab3d400906497
Novinka + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 8 199 Kč

Zažijte čištění na nové úrovni   Vyzkoušejte Sonicare nové generace s elektrickým zubním kartáčkem DiamondClean 8500, který poskytuje personalizované pokyny...

Kód: HX8513/11
product 8332060
Novinka
749 Kč
Měrná cena: 124,83 Kč / 1 ks

Hlavice kartáčku pro každodenní čištění Zaměřte se s touto hlavicí kartáčku Intercare pro kartáčky Philips Sonicare na skrytý plak, zachycený mezi zuby.

+ další
Kód: HX9006/87
sonicare 5300 all colors
Novinka
Philips Sonicare 5300
Skladem do 24h ✅
1 890 Kč

Pokročilá péče pro bělejší zuby Viditelné výsledky na dosah při dosažení bělejších zubů a odstranění 7x více plaku*. Využívá naši technologii Sonicare nové generace pro...

Kód: HX7108/01
71ndRME8SYL. AC SL1500
Novinka
699 Kč
Měrná cena: 174,75 Kč / 1 ks

Jemné, ale účinné čištění Hlavice kartáčku S2 Sensitive je speciálně určena pro citlivé zuby a dásně. Ultratenké štětiny zajišťují účinné, přitom však šetrné, čištění....

Kód: HX6054/88
philips hx9056
Novinka
1 299 Kč

Zdravější dásně pro zdravější úsměv Zdravé zuby začínají u zdravých dásní. Starejte se o ně s naší kartáčkovou hlavicí G3 Premium Gum Care. Jemné a flexibilní okraje, které...

Kód: HX9056/87
Philips Sonicare S2 Sensitive, černá, 6ks
779 Kč
Měrná cena: 129,83 Kč / 1 ks

Jemné, ale účinné čištění Hlavice kartáčku S2 Sensitive je speciálně určena pro citlivé zuby a dásně. Ultratenké štětiny zajišťují účinné, přitom však šetrné, čištění....

Kód: HX6056/88

Ovládací prvky výpisu

63 položek celkem