Řazení produktů

63 položek celkem

Výpis produktů

deab5ce8d242485aaaf6adb90048677e
849 Kč

Skvělý do začátku Ideální první sonický kartáček. Má nižší počet pohybů a méně funkcí než pokročilejší modely, ale zažijete s ním to hlavní, co dělá ze sonického čištění...

Kód: HX3651/13
361bacff a2f7 4253 bd1a 979f11b0ce29
99 Kč

klinicky testovaná zubní pasta proti působení účinku kyseliny mléčné – jedna z hlavních příčin zubního kazu 3v1 pro celou rodinu: posiluje zubní sklovinu, pomáhá udržovat...

Kód: 9-9527S2
PHILIPS SONICARE ADVANCED CLEAN
od 2 549 Kč

Chytré čištění pro individuální a šetrnou hygienu Kartáček zobrazuje každodenní výkon čištění zubů pomocí zabudovaného chytrého displeje. Díky novému režimu Gum Pro...

Kód: HX3792/11
492a1449 a1e9 5acf 8a2e 53e22b85644a
Philips Sonicare S2 Sensitive, bílá, 6ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
779 Kč
Měrná cena: 129,83 Kč / 1 ks

Jemné, ale účinné čištění Hlavice kartáčku S2 Sensitive je speciálně určena pro citlivé zuby a dásně. Ultratenké štětiny zajišťují účinné, přitom však šetrné, čištění....

Kód: HX6056/87
hx6062 88
599 Kč

Náhradní hlavice Optimal White jsou vylepšené hlavice Diamond Clean a odstraní ještě více pigmentu,ještě  více skvrn. Sonický zubní kartáček vyvine až 31 000 čistících...

Kód: HX6062/88
odol med3 original 2728270
Odol-med3 original 75ml, zubní pasta
2-7 pracovních dnů ☑️
99 Kč

klinicky testovaná zubní pasta proti působení účinku kyseliny mléčné – jedna z hlavních příčin zubního kazu 3v1 pro celou rodinu: posiluje zubní sklovinu, pomáhá udržovat...

Kód: 2728270
7179RDUCfBL. AC SL1500
599 Kč
Měrná cena: 599 Kč / 1 ks

Náhradní hlavice Optimal White jsou vylepšené hlavice Diamond Clean a odstraní ještě více pigmentu,ještě  více skvrn. Sonický zubní kartáček vyvine až 31 000 čistících pohybů za...

Kód: HX6062/87
CRP246
399 Kč

Stojan pro kartáček DiamondClean Smart Tento nabíjecí stojan funguje v kombinaci s nabíjecí stanicí. Společně udrží váš elektrický zubní kartáček Philips Sonicare...

Kód: CRP246/01
50626cac5e134f00a61ab17800b60310
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 2 199 Kč
Měrná cena: 2 339 Kč / 1 ks

Pokročilá péče pro bělejší zuby Viditelné výsledky na dosah při dosažení až 2x bělejších zubů** a odstranění 7x více plaku*. Využívá naši technologii Sonicare nové...

Kód: HX7110/01
Philips Sonicare cestovní pouzdro
od 349 Kč

Vezměte si kartáček s sebou Toto plastové cestovní pouzdro poskytuje odolné a hygienické úložiště vašeho elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare. Vezměte si ho...

Kód: CP2017/02
philips 4100 all
1 799 Kč
Měrná cena: 1 799 Kč / 1 ks

Dejte sbohem ručním zubním kartáčkům. Přivítejte Sonicare. Sonická technologie ve spojení s fyzickým čištěním šetrně odstraňuje skvrny k dosažení přirozeně bělejších...

Kód: HX3683/54
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, černá, 5ks
Novinka
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, černá, 5ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-7 pracovních dnů ☑️
1 290 Kč
Měrná cena: 1 290 Kč / 1 ks

Naše čisticí hlavice pro nejhlubší čištění Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a...

Kód: HX9045/33
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, bílá, 5ks
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence, bílá, 5ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
1 290 Kč
Měrná cena: 1 290 Kč / 1 ks

Naše čisticí hlavice pro nejhlubší čištění Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a...

Kód: HX9045/17
Philips Sonicare 6100 nabíjecí sonický zubní kartáček  nová generace
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare 6100 nabíjecí sonický zubní kartáček nová generace
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
od 2 449 Kč

Jemné čištění i pro citlivé zuby a dásně Philips Sonicare 6100 je vybaven technologií Sonicare nové generace, speciálním režimem pro citlivé zuby a dásně, hlavicí kartáčku S2...

Kód: HX7400/06
hx6054 1
Philips Sonicare S2 Sensitive, bílá, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
599 Kč
Měrná cena: 149,75 Kč / 1 ks

Jemné, ale účinné čištění Hlavice kartáčku S2 Sensitive je speciálně určena pro citlivé zuby a dásně. Ultratenké štětiny zajišťují účinné, přitom však šetrné, čištění....

Kód: HX6054/87
philips sonicare 7500 black white
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare ExpertClean 7500 + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz ☎️
3 999 Kč

12 možností čištění (4 režimy, 3 intenzity) intuitivní snímač tlaku a pokročilá technologie hlavy kartáčku zaručuje vynikající odstranění plaku a lepší zdravotní stav dásní

Kód: HX9631/16
b641a4dd33f94ff9ba2eac5c01565e17
Philips Sonicare For Kids, 4ks standardní velikost hlavice sonického kartáčku
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ✅
549 Kč
Měrná cena: 137,25 Kč / 1 ks

Dokonalé čištění během několika vteřin.* Hlavice dětského sonického zubního kartáčku Sonicare For Kids je ideální pro malá ústa s rostoucími zuby. Sonicare for Kids dětem...

Kód: HX6044/90
7fa269db904d4d198288ac5f00e93ba1
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
4 990 Kč

Kompletní péče o Vaše ústa Kartáček DiamondClean Smart 9400 umožňuje kompletní péči o ústní dutinu. Vysoce výkonné kartáčkové hlavice vám dovolí zaměřit se na všechny...

Kód: HX9917/89
c66c8a75711f491da81aac61008cea40
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 DUO + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
2 999 Kč
Měrná cena: 1 499,50 Kč / 1 ks

Bělejší zuby. Šetrné čištění. Poznejte rozdíl šetrného čištění díky našemu tlakovému senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden.

Kód: HX6807/35
00338e3b0a0f4237a517adb900471494
Philips Sonicare Prestige, černá, 2ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
699 Kč
Měrná cena: 349,50 Kč / 1 ks

Jedna kartáčková hlavice pro čistší zuby a zdravější dásně Kartáčková hlavice A3 Sonicare Prestige je jediná, kterou potřebujete k dosažení čistších zubů*** a zdravějších...

Kód: HX9092/88
430fb353ceac4248a676ac5e00863451
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 DUO + dárek dle volby
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem do 24h ✅
4 649 Kč
Měrná cena: 2 324,50 Kč / 1 ks

Bělejší zuby. Šetrné čištění. Díky našemu tlakovému senzoru poznáte rozdíl šetrného čištění a zároveň budete mít až o 100 % zdravější dásně, než při používání manuálního kartáčku.

Kód: HX6851/34
philips sonicare optimal plaque defense standard hx9022 10 nahradni hlavice pro zubni kartacek 3
Philips Sonicare Optimal Plaque Defense, 4ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno ❌
699 Kč

Nekompromisní k plaku. Šetrná k dásním. Hlavice kartáčku Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (dříve ProResults Plaque Control) je ideální pro uživatele, kteří chtějí...

Kód: HX9024/10
HX6042 33 1
369 Kč
Měrná cena: 184,50 Kč / 1 ks

Dokonalé čištění během několika vteřin.* Hlavice dětského sonického zubního kartáčku Sonicare For Kids je ideální pro malá ústa s rostoucími zuby. Sonicare for Kids dětem...

Kód: HX6042/33
HX6032 33 3
Philips Sonicare For Kids, 2ks kompaktní velikost hlavice sonického kartáčku
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz ☎️
399 Kč
Měrná cena: 399 Kč / 1 ks

Dokonalé čištění během několika vteřin.* Kartáčková hlavice Philips Sonicare For Kids je ideální pro malá ústa s rostoucími zuby. Lze použít výhradně s elektrickými zubními...

Kód: HX6032/33
HX9054 33 IMS cs CZ
999 Kč
Měrná cena: 999 Kč / 1 ks

Zdravější dásně pro zdravější úsměv Zdravé zuby začínají u zdravých dásní. Starejte se o ně s naší kartáčkovou hlavicí G3 Premium Gum Care. Jemné a flexibilní okraje, které...

Kód: HX9054/88
Philips sonicare C2 plaque defence HX9028 8 stuks
Philips Sonicare Optimal Plaque Defense, 8ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno ❌
1 398 Kč
Měrná cena: 1 398 Kč / 1 ks

Nekompromisní k plaku. Šetrná k dásním. Hlavice kartáčku Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (dříve ProResults Plaque Control) je ideální pro uživatele, kteří chtějí...

Kód: HX9028/10
HX6064 11 RTP cs CZ 001
609 Kč
Měrná cena: 152,25 Kč / 1 ks

Náhradní hlavice Optimal White jsou vylepšené hlavice Diamond Clean a odstraní ještě více pigmentu,ještě  více skvrn. Sonický zubní kartáček vyvine až 31 000 čistících pohybů za...

Kód: HX6064/88

Ovládací prvky výpisu

63 položek celkem